Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

НОВИНИ

Відкрито другий шоу-рум у м.Львів !

08.11.2017


08 листопада 2017 року компанія "Інтергарант" стала ще ближче до Львів'ян та гостей міста відкривши вже другий офіс шоу-рум у Львові по вулиці Городоцька, 259.


ПП Інтергарант проведено семінар-навчання для монтажників...

21.01.2015

21 січня в центральному офісі ПП Інтергарант проведено семінар-навчання для всіх монтажників метало пластикових конструкцій. Навчання проводили технічний консультант ТОВ «ВЕКА України» Юрій Буткалюк та представник ТОВ «Вінкхаус України» Віктор Піняк. Навчання проводились з метою підвищення фахового рівня монтажників та впровадження новітніх технологій


Новий об'єкт ЖБК "Водограй"

07.02.2013

Розпочаті роботи по встановленню алюмінієвих склопрозорих конструкцій з профілю марки Alutech в 9-ти поверховому...


НАМ 20 РОКІВ!

28.09.2012

У цьому році компаній Інтергарант виповнюється 20 років! Ми раді відзначити своє двадцятиріччя разом з Вами - нашими клієнтами та постачальниками!


Чагор

17.09.2012

Компанія «Інтергарант» розпочала роботи з встановлення алюмінієвих склопрозорих конструкцій з профілю марки Alutech в с. Чагор для приватного замовника.


ЖБК «Водограй»

14.09.2012

Компанія «Інтергарант» успішно завершила роботи по встановленню алюмінієвих склопрозорих конструкцій з профілю марки Alutech, з енергозберігаючими склопакетами.


Розпочато виробництво броньованих дверей

13.06.2012

Компанія Інтергарант розпочала виробництво броньованих дверей. Пропонуємо широкий діапазон рішень та моделей, що гармонують з сучасним дизайном та високою якістю. Вся продукція виготовляється, як за стандартним, так і за індивідуальним розміром. Крім того, є великий вибір скла і фурнітури.


Сервісний центр «Пассат сервіс», м. Стрий

18.01.2012

В м. Стрий завершено роботи по засклінню добре відомого всім мешканцям міста сервісного центру. Не дивлячись на велику кількість віконних виробників, як місцевих так і регіональних, замовник зробив вибір у бік якості та надійності.


Новий Рік

28.12.2011

Нарешті довгоочікуваний Новий Рік! Залишилось всього пару днів до свята. Що принесе нам наступний рік, і чим нагородив минулий? Компанія «Інтергарант» підводить підсумки.Сторінки

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?