Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

Історія компанії Інтергарант

Підприємство «Інтергарант» засноване 15 грудня 1992 року, і успішно працює на ринку України вже 20 років у різних сферах діяльності.
На ринку вікон почали працювати з 1995року. Одним з перших об'єктів того часу є Чернівецька міська Ратуша. З 2003 року було розпочало власне виробництво металопластикових конструкцій.

Компанія "Інтергарант" більше 15 років спеціалізується на виготовленні, встановіленні металопластикових та алюмінієвих фасадних та віконних систем, дверей, гаражних воріт, склопакетів та ролетів. Індивідуальний підхід до кожного окремого замовника сприяє нашій успішній діяльності та найкращого задоволення потреб замовників на всій Західній Україні. "Компанія Інтергарант" постійно йде в ногу з часом впроваджуючи сучасні технології на всіх стадіях виробництва та пропонуючи нову продукцію, яка відповідає потребам замовників.

З початку створення компанії використовується лише німецький профіль Veka, який має досвід виробництва ПВХ-профілю вже впродовж 50 років. Компанія "Інтергарант" має статус авторизованого партнера компанії Veka. Це свідчить про те, що технології виробництва та сервісне обслуговування, яке використовує підприємство відповідають жорстким вимогам нашого німецького партнера.

Зазвичай роботу з Замовником ми розпочинаємо з безкоштовного виїзду майстра для зняття замірів і презентації робіт. Компания "Інтергарант" працює з кожним Замовником індивідуально!

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?