Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

ФАСАДНІ СИСТЕМИ

Фасадні системи

Алюмінієві фасадні системи є найбільш перспективними елементами сучасного будівництва, що додають будівлям архітектурну виразність і естетику. Фасадні системи використовуються для виготовлення огороджувальних склопрозорих та композитних конструкцій різної складності та геометричної форми: навісних стінових огороджень, похилих покриттів, зимових садів тощо.

Застосування сучасних алюмінієвих фасадних систем дозволяє ефективно вирішувати питання:

Максимального надходження природного світла

Забезпечення комфортних умов для плідної роботи, відпочинку і проживання людей (герметичність)

Захисту огороджувальних конструкцій від шкідливих впливів навколишнього середовища (стійкість та довговічність)

Пожежної безпеки (вони не підтримують горіння)

Для виготовлення конструкцій алюмінієвих фасадних систем ми використовуємо матеріали, механізми і фурнітуру провідних європейських виробників: «ALUMIL» (Греція),«RESCARA» (Туреччина), «ALUTECH» (Білорусь), «GEZE»(Німеччина), «GIESSE» і « FAPIM » (Італія).

Широке застосування різного архітектурного та будівельного скла у склопакетах фасадних систем дозволяє створювати ефектні і оригінальні проекти скління.

наверх

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?