Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

Сервісний центр «Пассат сервіс», м. Стрий

07.07.2011

В м. Стрий завершено роботи по засклінню добре відомого всім мешканцям міста сервісного центру. Не дивлячись на велику кількість віконних виробників, як місцевих так і регіональних, замовник зробив вибір у бік якості та надійності. Професіонали компанії «Інтергарант» всі роботи виконали вчасно та якісно.
Воно й не дивно. Тісна співпраця з європейськими виробниками та постачальниками потребує 100% віддачі та професіоналізму. Якість завжди має бути на високому рівні. Вся продукція та матеріали сертифіковані та стандартизовані. Монтаж виконувала професійна бригада монтажників.

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?