Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

Світлопрозорі фасади

Світлопрозорі фасади

Система ALT F50 призначена для виготовлення легких стінових огороджень підвісного і заповнюючого типу, а також для виготовлення похилих світлопрозорих покриттів, ліхтарів, куполів, зимових садів та інших просторових конструкцій. Каркасом несучої конструкції є вертикальні (стійки) і горизонтальні (ригелі) елементи з видимою шириною 50 мм, яка підкреслює легкість і прозорість вітражних конструкцій.

Залежно від побудови об'єкта і навантажень, які впливають на захисну конструкцію, проектувальник має можливість вибрати необхідні несучі елементи. Для цього в серії ALT F50 передбачений широкий набір стійок і ригелів.

Для отримання необхідних теплофізичних і звукоізоляційних властивостей захисної конструкції в серії ALT F50 використовується набір термовставок (Термоизолятор) з твердого ударостійкого полівінілхлориду (PVC-U-HI) з високими теплоізолюючими параметрами, набір прокладок ущільнювачів на основі етиленпропіленових каучуків (EPDM) та ущільнювачі фальца склопакета з спінених матеріалів.

При установці заповнення товщиною 56 мм із застосуванням ущільнювача фальца зі спіненого матеріалу досягається значення коефіцієнта теплопередачі Uf = 0,65 W / (m2K) або приведений опір теплопередачі Rпр = 1,53 м2 ° С / Вт

Використання наявних термовставок і ущільнювачів дозволяє встановлювати заповнення (скло, склопакети, теплоізоляційні панелі) товщиною від 4 до 56 мм. Засклення, а також установка панелей або віконних блоків виробляються зовні будівлі.

Зовні притискні планки закриваються декоративними кришками різної конфігурації, кришки можуть бути пофарбовані в будь-який колір за шкалою RAL або анодовані. При цьому фасад може бути двоколірним - внутрішні елементи фасаду (стійки і ригелі) пофарбовані в один колір, а зовнішні елементи (декоративні кришки) в інший.

Всі елементи кріплення мають бути виготовлені з нержавіючої сталі, що виключає процес корозії і забезпечує тривалий час експлуатації світлопрозорих конструкцій без втрати параметрів міцності.

У конструкцію фасаду можуть встановлюватися вікна і двері будь-якого типу відкривання.

Статичний і міцнісний розрахунок кожної конкретної конструкції фасаду виробляється при його проектуванні.

Технічні дані:
Алюмінієві профілі

Сплав AlMg0.75Si6063 стан T6

Ущільнювачи

Синтетичний каучук EPDM за нормами DIN 7863

Ізоляційні профілі

PVC-U-HI довговічний, стійкий до низьких температур, пластифікований матеріал з низькою теплопровідністю і високою довговічністю.

Елементи кріплення

З алюмінію, нержавіючої сталі та інших матеріалів, стійких до корозії.

Способи покриття

Порошкове покриття будь-якого кольору відповідає вимогам Qualicoat, анодування - вимогам Qualanod.

Основні параметри

Внутрішня видима ширина:

50 мм

Зовнішня видима ширина:

50 мм

Глибина стійок і ригелів:

12-270 мм

Товщина заповнення:

від 4 до 56 мм

Максимальна маса заповнення:

500 кг

Спосіб кріплення скла:

За допомогою профілю притискної планки (елементів) та декоративної кришки

Основні параметри

Внутрішня видима ширина:

50 мм

Зовнішня видима ширина:

20 мм

Товщина заповнення:

від 6 до 56 мм

Спосіб кріплення скла:

за допомогою прихованого прижимного елемента

Типи елементів, які відчиняються:

інтегровані в фасад вікна з верхньопідвісними або паралельно-відставним відкриванням.

Пропонована система структурного скління призначена для виготовлення світлопрозорих фасадів без видимого кріплення склопакетів. Фіксація заповнення відбувається з торця заповнення, в простір між склопакетами встановлюються термоизолирующие матеріали, зовні шов закладається силіконовим герметиком або ущільнювачем. Основою для даної системи є стійко-ригельна фасадна система ALT F50.

Для виготовлення фасадів зі структурним склінням використовуються спеціальні склопакети, до складу яких включені U-подібний профіль з приклеєною двосторонньої клейкою стрічкою і вторинний структурний силіконовий герметик

Кріплення склопакетів структурного скління виконується за допомогою спеціальних притискних елементів, які встановлюються в паз U-подібного профілю і кріпляться в центральному пазу стійки і ригеля

За результатами проведених випробувань, максимальна несуча здатність на виривання точкового вузла кріплення, що складається з притискного елементу і двох гвинтів, становить більше 1000 Н. По всьому периметру склопакета налічується більше одного десятка таких вузлів, це дозволяє надійно зафіксувати заповнення в конструкції і виключити його мимовільне випадання.

Інтегроване вікно в структурному фасаді
Заповнення шва структурним герметиком
ALT F50 SG
ALT F50 SG

Основною естетичною відмінністю даного фасадного рішення є відсутність широких 50-міліметрових притискаючих і оздоблювальних кришек.Замість них використані тонкі, практично непомітні зовні притискні профілі. Плоскі, прилеглі до скла профілі створюють ілюзію структурного скління.

Притискна планка з невидимим кріпленням
ALT F50 SSG
Інтегроване вікно в напівструктурному фасаді
ALT F50 SSG
Основні параметри

Внутрішня видима ширина:

50 мм

Зовнішня видима ширина:

20 мм

Товщина заповнення:

від 6 до 56 мм

Спосіб кріплення скла:

за допомогою прихованого прижимного елемента

Типи елементів, які відчиняються:

інтегровані в фасад вікна з верхньопідвісними або паралельно-відставним відкриванням.

наверх

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?