Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

ОФІСНІ ПЕРЕГОРОДКИ суцільноскляні

 
СУЦІЛЬНОСКЛЯНІ ПЕРЕГОРОДКИ

Суцільноскляні перегородки - сучасне рішення інтер'єрів офісів, магазинів, банків і торгових центрів. Основні переваги перегородок: надійність, безпека, легкість.

Перегородки такого типу легко вирішують завдання, пов'язані з оформленням вхідних груп, вітрин, торгівельних зон, а також офісних приміщень. Особливості установки цих перегородок дозволяють швидко відокремити приміщення один від одного при цьому залишити відчуття легкості та об'єму. Для суцільноскляних перегородок використовується безпечне загартоване скло або скло- триплекс товщиною 8-12 мм, яке встановлюється в алюмінієвий профіль. Загартоване скло, завдяки спеціальній термічній обробці, володіє великою міцністю і стійкістю до ударів та вигинів . Конструкція прозорих скляних перегородок дозволяє використовувати безрамні скляні двері: маятникові або розсувні.

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?