Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

ОФІСНІ ПЕРЕГОРОДКИ сантехнічні

 
САНТЕХНІЧНІ ПЕРЕГОРОДКИ

Система алюмінієвих сантехнічних перегородок призначена для виготовлення легких конструкцій при формуванні роздягалень, душових і сантехнічних приміщень. Алюмінієві профілі мають надійне анодоване або полімерне покриття різноманітних кольорів.

Сантехнічні перегородки встановлюються швидко і легко. Вони поєднують в собі високі гігієнічні та естетичні властивості. Для виробництва сантехнічних перегородок застосовується також ламіновані плити ДСП, виготовлені із застосуванням особливого покриття, що не пропускає воду. Необмежений вибір видів, кольорів і фактур дозволяє створити оригінальний інтер'єр.

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?