Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

Новий Рік

28.12.2011

Нарешті довгоочікуваний Новий Рік! Залишилось всього пару днів до свята. Що принесе нам наступний рік, і чим нагородив минулий? Компанія «Інтергарант» підводить підсумки.
28 грудня керівний склад компанії підготував доповіді по результатам роботи за 2011 рік та планам на наступний. Після вступного слова директора, виступили керівники відділів. Вони відзвітувались по втіленим проектам 2011 року і виклали плани на 2012 рік.
Завершивши доповіді, керівництво привітало персонал із наступаючими святами і запросило на корпоративне святкування Нового року.

 

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?