Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

НАМ 20 РОКІВ!

28.09.2012

У цьому році компаній Інтергарант виповнюється 20 років!

20 років - це вже не дитинство і навіть не юність, це пора повної відповідальності за звершення планів і досягнення цілей, за ставлення до людей і до своєї справи, це готовність наперекір усьому йти вперед і вирішувати найскладніші завдання.

Думається, що напередодні свого двадцятиліття колектив компанії Інтергарант може з гордістю стверджувати, що відповідає цим критеріям, що вміє досягати своїх цілей, чітко формулювати стратегічні і тактичні завдання і знаходити оптимальні шляхи їх вирішення.

Дякуємо за довіру!
Це дає нам сили працювати, змінювати і покращувати для вас наш сервіс!

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?