Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

Монтаж фасадних систем

Монтаж алюмінієвих фасадів інженерно складний і відповідальний процес.

Компанія Інтергарант має 20 річний досвід в монтажі фасадів будь-якої складності.

Всі роботи виконуються з врахуванням державних будівельних норм згідно вимог ДБН А.3,1-5-96 «Організація будівельного виробництва».

Вся продукція компанії сертифікована і відповідає всім вимогам.

Завдяки величезному досвіду, високої кваліфікації фахівців, сучасному обладнанню, налагодженому виробництву, компанія Інтергарант бездоганно виконує весь комплекс робіт з встановлення  алюмінієвих скло-прозорих фасадів.
За роки нашої роботи ми здобули репутацію надійного партнера, що гарантує високу якість продукції, відмінний сервіс і чітке виконання взятих зобов'язань. Підтвердженням цьому служать численні позитивні відгуки наших клієнтів, серед яких як невеликі фірми, так і компанії великі компанії.

Чіткий порядок виконання робіт з монтажу дозволяє досягти максимально можливої якості встановлених конструкцій.

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?