Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

Елітний житловий будинок в м. Трускавець

07.07.2011

Успішно завершені роботи по монтажу метало пластикових вікон та дверей, елітного житлового будинку, що збудований в м. Трускавець на вулиці Соломії Крушельницької.
Правильне рішення прийняли керівники відомої будівельної компанії «Галицький двір» вибравши профільну систему фірми «Veka». З чим можна порівняти ці вікна? Багато людей задають собі питання. У світі вікон -- це наче «Мерседес», «Ферарі» , чи може інша відома марка в автомобільному світі, яка багато десятиліть дивувала суспільство своїми винаходами, дизайном, якістю та надійністю. В цьому ще раз переконалися мешканці відомого курортного містечка. На об’єкті продовжують роботу наші монтажники-висотники з відділу фасадних систем. Ведуться роботи по монтажу стійко-рігельної системи фасадного заскління. Згідно проекту, фасад торгово-офісних приміщень, на нижніх поверхах, а також шахти сходових кліток, повинні бути суцільно заскленні. Цієї мети задовольняє конструкція з алюмінієвих профілів. Неймовірні варіанти по конфігурації та конструктивній схемі, можна створити використовуючи сучасні алюмінієві профільні системи.

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?