Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері – одна із важливих складових інтер'єру. Хороші двері дозволяють створити в кожній кімнаті необхідний мікроклімат і достатній рівень звукоізоляції. Крім практичних вимог перед міжкімнатними дверима стоїть завдання гармонійно доповнити та підкреслити виразність та цілісність дизайну вашого інтер'єру.

Двері «Папа Карло» - лідер в галузі виробництва міжкімнатних шпонованих дверей в Україні. Шпоновані двері дають вам можливість вибору різних кольорових та текстурних рішень. Це дозволить вам найкращим чином обрати варіант, який ідеально впишеться у дизайн вашого інтер'єру.

Ми виконуємо повний комплекс робіт: зняття замірів, виготовлення, доставка, монтаж.

Ваша частина справи - лише обрати модель.

наверх

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?