Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

Металопластикові двері

Металопластикові двері

Двері ПВХ – це надійна, витривала та технологічна конструкція. Двері ПВХ чудово працюють в самих різних умовах однаково ефективно і надійно. Вони витримують постійні підвищені навантаження у офісах та магазинах, і допомагають створити затишок і підкреслити красу ваших домівок.

Двері ПВХ не деформуються під дією вологи, сонця і часу. Вони не потребують особливих способів і заходів догляду. Вони просто працюють день за днем.

Металопластикові двері забезпечують чудову звукоізоляцію, ефективну теплоізоляцію, а також не пропускають запахи, бруд і пил.

Окрім функціональності, металопластикові двері можуть допомогти вам підкреслити виразність дизайну будівлі або приміщення, в якому ви плануєте їх встановити. Багата палітра кольорів і безліч конструкцій дозволять знайти вам ваше ідеальне рішення.

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?