Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

ГАРАЖНІ ВОРОТА

Кожному з нас подобається бути сучасним, крокувати в ногу із часом, та користуватись надбаннями технічного прогресу.

Гаражні ворота які ми пропонуємо Вашій увазі скеровані передусім на забезпечення зручності у користуванні, та характеризуються високим ступенем надійності.

Розмаїття сучасних матеріалів, технічних та естетичних рішень,  дозволяє підібрати ворота, які ідеально впишуться у дизайн Вашого будинку.

Компанія «Інтергарант» є офіційним представником таких відомих виробників як Алютех (Білорусія) та Кружик (Чехія). Тісна співпраця із зарубіжними колегами дозволяє нам виконувати роботи по монтажу та встановленню гаражних воріт на якісному європейському рівні.

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?