Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

ГАРАЖНІ ВОРОТА автоматика

 
  • KRUZIK
  • MARANTEC
  • NICE

Новітні технології виробництва автоматики фірмою KRUZIK (Чехія) відповідають найвищим стандартам та абсолютній надійності. Функційною особливістю електроприводів являється властивий їм поступовий запуск воріт в обох напрямках. Повільний старт і зупинення гарантують відсутніть зайвого шуму в момент користування воротами у будь-який час доби. Довговічність продукції збільшена завдяки електронному обладнанню що постійно контролює та відстежує роботу воріт. Система електроприводу захищає Ваше майно навіть за Вашої відсутності.

Переваги автоматики для воріт компанії Marantec (Німеччина) - можливість аварійного живлення від акумулятора; - електронний пристрій захисту від грабіжників; - технологія Multi-Bit (захист від несанкціонованого маніпулювання пультом ДУ за рахунок кодування радіосигналу - 281 трлн. Варіантів коду); - постійний контроль всіх систем безпеки; - електроприводу підвищеної міцності - тихий хід.

Компанія Nice(Італія) одна з лідерів на ринку автоматики. Підбір приводів NICE відбувається індивідуально відповідно певним вимогам замовника та параметрам об’єкту.

Сучасна автоматика Nice майже безшумна. Вона забезпечує швидкість в роботі воріт, а також гпридатна для роботи у різних кліматичних умоах. Подовженний термін експлуатації, зручність монтажу та експлуатації роблять автоматику Nice незамінною складовою повсякденного комфорту.

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?