Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

Error message

Strict warning: Only variables should be passed by reference in eval() (line 57 of /home/intergar/intergarant.com.ua/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

ВІКНА ІНТЕРГАРАНТ - VIP

Вікна серії VIP

VIP 3d

профільна система VEKA Alphaline 90

опір теплопровідності - 1.04 м2С/Вт

кількість камер - 6

ширина прфіля - 90 мм

товщина зовнішньої стінки - 3 мм

класс «А» по нормам RAL

глибина монтажу стеклопакету в стулку - 21 мм

ширина склопакета 24-50 мм

виконання - гамма налічує більше 40 кольорів

кількість контурів ущільнення - 3

армування по нормам VEKA

VIP (Veka Alphaline 90) - це ексклюзивна високоякісна профільна система.

Цифра "90" в назві - означає товщину профілю рами в міліметрах. Неймовірні 90 мм с 6 камерами всередині! Найефективніша система на сьогоднішній день для максимального тепло- и звукосбереження. Якщо ви будуєте економічний, энергоэффективный будинок, то Альфалайн - це те, що вам потрібно.

Товщина зовнішньої стінки профілю складає 3 мм., що відповідає классу "А" Європейської системи RAL відповідно до DIN EN 12608

Замкнуте металічне армування всередині профілю. Замкнуте армування забезпечує високу стабільність конструкції. Володіє найвищою шумоізоляцією.

Вікно має потрійний контур ущільнень (зазвичай подвійний) у місці дотику рами до стійки. Ущільненя зроблені з найсучаснішого матеріала. Його важлива властивість - зберегати Его важное свойство - способность сохранять еластичність навіть при низьких темпиратурах, а це означає, що вікно буде герметичним у самі люті морози!

Шість камер всередині профілю. Цим сказано багато чого.

Надійність, м'якість і тиша роботи. Фурнітура в раму і стулку встановлена ​​через кілька стінок профілю, що підвищує не тільки надійність кріплення елементів, але і робить роботу фурнітури тихіше.

Ширина монтажного шва цілих 90 мм! Є можливість установки неопоровой вставки для підвищення теплозберігаючих характеристик!

Неопор - це такий новий вид полістиролу, в структуру якого введено добавки срібла. Пінопласти з неопора мають значно вищі можливості теплоізоляції, ніж застосовувані до цих пір теплоізоляційні матеріали з розширення полістиролу. При меншій товщині теплоізоляційного матеріалу досягається та ж здатність до теплозахисту. Тим самим виходять екоеффектівні рішення по ізоляції для сучасного теплозахисту, а товщина теплоізоляції реально може бути зменшена на 30-40%. Нарешті, вміст срібла має протимікробну та протигрибкову дію.

Veka 90 Альфалайн дозволяє виготовляти як стандартні вікна, так і вікна з підвищеною теплоізоляцією, з покращеними шумозахисними якостями, а також віконні системи підвищеної безпеки та балконні двері.

Вікна серії VIP (Veka Alphaline90 ) -діапазон конструкцій: вікна нестандартних форм, стандартні вікна, вікна з підвищеною теплоізоляцією, вікна з покращеними шумозахисними якостями, віконні системи підвищеної безпеки, балконні двері, фасади.

Широка палітра кольорового профілю, як зовнішньої та внутрішньої ламинації, так і ламинації у масі. Можна вибрати кольори, імітуючі деревину, що дозволяє виготовляти вікна, які зберігають практичність пластикових та одночасно мають зовнішній вигляд дерев'яних вікон. Є можливість встановити ущильненя не тільки чорного, але і сірого кольору, а також кольору карамель для ламинованых у масі виробів.

Важливою перевагою профілей VEKA є глибина встановлення склопакету, яка становить 21 мм, на відміну від 18 мм у віконинх системах інших виробників.Здавалося б 3 мм не грають великої ролі, але часто саме вони опиняються вирішальними. Це пов'язано з тим, що дистанційна рамка у вікнах ПВХ є основним провідником холоду.В умовах підвищеної температурної та ветрової навантажень 3 мм можуть стати вирішальними, так як вони забезпечують переміщення дистанційної рамки в більш теплу зону. Додатковим плюсом є покращення характеристик шумоізоляції.

Пластик найкращої якості, виготовлений по фірмовому рецепту компанії VEKA, стійкий до впливу зовнішнього середовища. Вікно, що виготовлене з цього матеріалу не потребують ні фарбування, ні якогось іншого особливого догляду. Не жовтіє. Рівна глдка поверхня вікна з оксамитовим напівматовим блиском збереже почуття новизни на довгі роки.На відміну від більш глянцевих побратимів, не вкриється тисячами дрібних подряпин в перші ж роки експлуатації!

Стандартна палітра кольорів:

Розширена палітра кольорів:

Golden Oak

наверх

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?