Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

ВІКНА ІНТЕРГАРАНТ - Termo-Plus

Вікна серії Termo+

профільна система VEKA Softline 82

опір теплопровідності - 1,06 м2С/Вт

кількість камер - 7

ширина прфіля - 82 мм

товщина зовнішньої стінки - 3 мм

класс «А» по нормам RAL

глибина монтажу стеклопакету в стулку - 25 мм

ширина склопакета 24-52 мм

виконання - гамма налічує більше 40 кольорів

кількість контурів ущільнення - 3

армування по нормам VEKA

TERMO+ (Veka Softline 82) — це інноваційна розробка компанії VEKA. Вона дозволяє професіоналам компанії проектувати вікна завтрашнього дня і виробляти їх вже сьогодні. Профіль володіє найвищим теплоізоляційними властивостями насамперед завдячуючи кількісті камер - їх 7, і товщині самого профілю - 82 мм. Збільшена глибина фальца -25 мм гарантує відсутність точок холоду в крайніх місцях склопакета. А поділ фальца на дві області забезпечує оптимальне температурне розподілення у міжфальцевому просторі.

Сукупність цих конструктивних рішень і трьох контурів ущільнення, характерних для профілів преміум-класу, дозволила досягти таких показників заощадження тепла, які зробили вікна з «Softline-82» одними з найтепліших в порівнянні з профілями інших виробників. Такі показники (при встановленні відповідного склопакета) зумовили область застосування вікон - житлові приміщення з пасивним опаленням.

Вікна серії TERMO+ (Veka SOFTLINE 82 ) - основою системної платформи SOFTLINE 82 є оптимальна базова монтажна ширина, яка дозволяє результативно використовувати вікна і в нових будівлях, і в будівлях, які реставруються.

Комплексна система VEKA Softline 82 має більш ніж сорок нових геометричних рішень, що забезпечує повну свободу вибору конфігурації вікон і дверей.

Товщина зовнішньої стінки профілю складає 3 мм., що відповідає классу "А" Європейської системи RAL відповідно до DIN EN 12608

Широка палітра кольорового профілю, як зовнішньої та внутрішньої ламинації, так і ламинації у масі. Можна вибрати кольори, імітуючі деревину, що дозволяє виготовляти вікна, які зберігають практичність пластикових та одночасно мають зовнішній вигляд дерев'яних вікон. Колір ущильненя сірий, а також кольору карамель для ламинованых у масі виробів.

Важливою перевагою серії TERMO + є глибина установки склопакета, яка становить 25 мм, на відміну від 18 мм в окнонний системах інших виробників. Дає можливість максимально покращити показники теплозбереження. Це пов'язано з тим, що дистанційна рамка у вікнах ПВХ є основним провідником холоду. В умовах підвищеної температурного і вітрового навантажень кожен меліметр може стати вирішальними, так як вони забезпечують переміщення дистанційної рамки в більш теплу зону. Додатковим плюсом є покращення характеристик шумоізоляції.

Пластик найкращої якості, виготовлений по фірмовому рецепту компанії VEKA, стійкий до впливу зовнішнього середовища. Вікно, що виготовлене з цього матеріалу не потребують ні фарбування, ні якогось іншого особливого догляду. Не жовтіє. Рівна глдка поверхня вікна з оксамитовим напівматовим блиском збереже почуття новизни на довгі роки.На відміну від більш глянцевих побратимів, не вкриється тисячами дрібних подряпин в перші ж роки експлуатації!

Стандартна палітра кольорів:

Розширена палітра кольорів:

Golden Oak

наверх

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?