Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

Error message

Strict warning: Only variables should be passed by reference in eval() (line 51 of /home/intergar/intergarant.com.ua/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

ВІКНА ІНТЕРГАРАНТ - Prestige

Вікна серії Prestige

Prestige 3d

профільна система VEKA Proline

опір теплопровідності - 0,75 м2С/Вт

кількість камер - 4

ширина прфіля - 70 мм

товщина зовнішньої стінки - 3 мм

класс «А» по нормам RAL

глибина монтажу стеклопакету в стулку - 21 мм

ширина склопакета 24-32 мм

виконання - біле

кількість контурів ущільнення - 2

армування по нормам VEKA

PRESTIGE (Veka PROLINE) — широко позиціонується на ринку забудівників, корпоративних та приватних клієнтів як відмінний варіант вирішення комплексного склыння житлових будівель та новобудов різноманітного призначення. Найвищі теплоізолюючі якості такого профилю підтведженні численними випробуваннями, які були проведені спеціалістами компанії в процесі вдосконалювання продукта.

Крім того, варто пом'ятати, що пластиковий профіль Века Пролайн з самого початку разробки був орієнтован на повну відповідність всім нині існуючим нормам та вимогам – що робить його ідеальним кандидатом на встановлення саме в вашій оселі. Світлопропускна здатність цього ПВХ-профилю не поступається, а в низці випадків перевершує звичні для нас характеристики. З врахуваннямусіх цих факторів можна з впевніністю сказати, що VEKA Proline є оптимальним варіантом для якісної обрабки віконних пройомів – навіть найвимогливіший та претензійний залишиться задоволений.

Що стосується різноманіття варіантів використання вікон, то тут можна вибрати з широкої палітри розсувних, поворотних, поворотно-відкидних, штульпових та просто відкидних конструкцій.

Вікна серії PRESTIGE (Veka PROLINE ) - преимущества данного профиля наглядно. Лучшие качества теплоизоляции в нём обеспечивает рама четырёхкамерного строения, причём глубина монтажа в семьдесят миллиметров делает её ещё более надёжной. Красивый силуэт профиля PROLINE повторяет в геометрическом плане линии профилей EUROLINE и SOFTLINE, признанные самыми элегантными видами остекления окон. Толщина внешней стенки профиля 3 мм, что соответствует А классу Европейской системы RAL согласно DIN EN 12608.

Виконання вікон серії Prestige можливе тільки у білому кольорі.

Важным преимуществом профилей VEKA является глубина установки стеклопакета, которая составляет 21 мм, в отличии от 18 мм в окнонных системах других производителей. Казалось бы 3 мм не играют большой роли, но зачастую именно они оказываются решающими. Это связано с тем, что дистанционная рамка в окнах ПВХ является основным проводником холода. В условиях повышенной температурной и ветровой нагрузок 3мм могут стать решающими, так как они обеспечивают перемещение дистанционной рамки в более теплую зону. Дополнительным плюсом является улучшение характеристик шумоизоляции.

Пластик наилучшего качества, изготовленный по фирменному рецепту компании VEKA, устойчив к воздействиям внешней среды. Окно изготовленное из этого материала не нуждается ни в покраске ни в каком-либо другом особенном уходе. Не желтеет. Ровная гладкая поверхность окна с шёлковым полуматовым блеском сохранит ощущение новизны на долгие годы. В отличие от более глянцевых собратьев, не покроется тысячами мелких царапинок в первые же годы эксплуатации!

Виконання вікон серії Prestige можливе тільки у білому кольорі.

наверх

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?