Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

Error message

Strict warning: Only variables should be passed by reference in eval() (line 57 of /home/intergar/intergarant.com.ua/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

ВІКНА ІНТЕРГАРАНТ - Elite

Вікна серії Elite

Elite 3d

профільна система VEKA Softline

опір теплопровідності - 0,78 м2С/Вт

кількість камер - 5

ширина прфіля - 70 мм

товщина зовнішньої стінки - 3 мм

класс «А» по нормам RAL

глибина монтажу стеклопакету в стулку - 21 мм

ширина склопакета 24-32 мм

виконання - гамма налічує більше 40 кольорів

кількість контурів ущільнення - 2

армування по нормам VEKA

Elite (Veka Softline) — це п'ятикамерний профіль шириною 70 мм з чудовими тепло- та звукоизолюючими характеристиками. Завдячуючи п'ятикамерній конструкції та глибині встановлення склопакета 21 мм, профіль Softline надійно захищає приміщення від холоду, а літом — від спеки. Продумана конструкція штапиків забезпечує щільне прилягання двох контурів ущільнбвача до скла.

Широкий діапазон нестандартних конструкцій: розсувні двері, вікна нестандартних форм, стандартні вікна, вікна с підвищеною теплоізоляціею, вікна з покращеними шумозахистними якостями, віконні системи підвищеної безпеки, балконні двері, фасади

Вікна серии Elite (Veka Softline ) - завдячуючи класичному дизайну, вікна на основі профілю Softline відмінно впишуться в будь-яке приміщення.

Широка палітра кольорового профілю, як зовнішньої та внутрішньої ламинації, так і ламинації у масі.

Можна вибрати кольори, імітуючі деревину, що дозволяє виготовляти вікна, які зберігають практичність пластикових та одночасно мають зовнішній вигляд дерев'яних вікон. Є можливість встановити ущильненя не тільки чорного, але і сірого кольору, а також кольору карамель для ламинованых у масі виробів.

Спеціальні підсилювачи забезпечують високу стабільність конструкції. Добрі ізолюючі характеристики.

Важливою перевагою профілей VEKA є глибина встановлення склопакету, яка становить 21 мм, на відміну від 18 мм у віконинх системах інших виробників.

Здавалося б 3 мм не грають великої ролі, але часто саме вони опиняються вирішальними. Це пов'язано з тим, що дистанційна рамка у вікнах ПВХ є основним провідником холоду.

В умовах підвищеної температурної та ветрової навантажень 3 мм можуть стати вирішальними, так як вони забезпечують переміщення дистанційної рамки в більш теплу зону. Додатковим плюсом є покращення характеристик шумоізоляції.

Пластик найкращої якості, виготовлений по фірмовому рецепту компанії VEKA, стійкий до впливу зовнішнього середовища. Вікно, що виготовлене з цього матеріалу не потребують ні фарбування, ні якогось іншого особливого догляду. Не жовтіє.

Рівна глдка поверхня вікна з оксамитовим напівматовим блиском збереже почуття новизни на довгі роки.

На відміну від більш глянцевих побратимів, не вкриється тисячами дрібних подряпин в перші ж роки експлуатації!

Стандартна палітра кольорів:

Розширена палітра кольорів:

Golden Oak

наверх

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?