Компанія «Інтергарант» одна з провідних виробників високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій на Західній Україні. Ми пропонуємо: енергозберігаючі вікна, склопакети, аксесуари, супутні товари, гаражні ворота, металопластикові вікна та двері з німецького профілю Veka, алюмінієві вікна та двері, алюмінієві фасадні системи (експертна оцінка з урахуванням усіх особливостей та побажань), офісні перегородки, міжкімнатні двері, композитні вентильовані фасади. Продукція компанії «Інтергарант» користується повагою як великих забудовників так і пересічних громадян.

Контакти | Галерея | Акції | Новини | Про компанію

Броньовані двері

Броньовані двері

Броньовані двері – це одне з найдоступніших і необхідних засобів захисту вашої оселі. Сучасні броньовані двері – це технологічна конструкція, яка дозволяє одночасно ефективно вирішити низку питань.

Перше і, напевно, основне – з броньованими дверима ви можете бути спокійні за власну безпеку, ваших рідних та вашого майна, яку вони покликані захищати від непроханих гостей.

Крім цього, броньовані двері «Інтергарант» оснащені утеплювачем та подвійним контуром ущільнювачів, що допоможе зберегти тепло і тишу вашої домівки.

Більше 200 моделей облицювання дверей із вітражами, кованими елементами, а також МДФ плитами – ми робимо все для того, щоб броньовані двері «Інтергагант» були також і важливим елементом дизайну вашої оселі. Підкреслюючи як інтер'єр так і зовнішню красу вашого будинку.

Ми пропонуємо вашій увазі стандартну серію “Comfort” та преміальну серію “Sentoza”.

Зацікавили наші
можливості та рішення?
Дізнайтесь ціну на
продукцію та монтаж.

Акційні пропозиції та
соціальні програми.
Обери акцію для себе!

 

Як замовити якісне
вікно?
Розумна економія?
Енергозбереження?